Posledných 5 príspevkov z diskusie, ostatné nájdeš v chate.
Oto Szaniszló03.09 '14 20:24ak poznate niekoho kto by sa chcel pridat moze mi napisat mail a vytvorim mu konto... otiksza@gmail.com
Oto Szaniszló03.09 '14 20:21Cawte vsetci.... takze novy skolsky rok abo akademicky zacal a nase turnaje zacinaju opat a teraz je na nas sa dohodnut na prvom termine...ci to ostane na stvrtok kazde dva tyzdne abo ako ??? ... tak ozvite sa ...
-RudyK-11.07 '14 00:37Rozlúčkový turnaj, alebo... - ako z pozície druhého náhradníka vyhrať turnaj ;) Bolo nás veru neúrekom. Začali sme takmer presne - o 19:05 hod. Šimon Jawor prekvapil, pretože neprišiel a neodhlásil sa, nedal ani vedieť. Ono sa to stane, že človek zabudne, je to ale nefér voči náhradníkom, ktorí by si radi zahrali (V budúcej sezóne by hádam bolo spravodlivé v takomto prípade strhnúť 3 hracie body z celkového hodnotenia hráča, ktorý sa prihlási a zabudne sa včas odhlásiť). Našťastie, Oto bol na blízku, čakal, či niekto možno nepríde a ako sa neskôr ukázalo, bola to správna predtucha - oplatilo sa ;) Turnaj trval pri deviatich hráčoch 2:40 hodiny, upravili sme aj časový nárast blind-ov, pri 9-8 hráčoch sa menil každých 10 minút, pri 7-6 hráčoch každých 7 minút a pri 5 a menej hráčoch to bolo každých 5 minút. Paľo Slivka zaujal okuliarmi a mikinou s kapucňou, žial nevyšlo mu to úplne podľa predstáv - 9. miesto a jeden bod do bodovania :) Miške sa spočiatku veľmi darilo, túžba vydávať sa ale nakoniec zvíťazila a karta sa jej obrátila - 8. miesto a 2 body. Vďaka, Miška, bola si na turnajoch ako jediná žena obohatením. Mariánovi sa nepodarilo zachytiť v správnom čase tú správnu víťaznú hru, a tak ho blind-y postupne dotlačili - 7. miesto, 3 body. Šimon rovnako podľahol tlaku, na začiatok ale pekný výsledok - 6. miesto a s ním spojené 4 body. Rado mal zopár pekných kombinácií, ktoré vedel šikovne zakryť, bojoval húževnato, tiež pozorne čítal hru, postup ale zastal na piatom mieste s piatimi bodmi. Od týchto chvíľ sa taktizovalo, každé miesto mohlo zamiešať, a aj zamiešalo koncovým poradím. Rasťovi sa minula spočiatku sľubná zásoba hracích žetónov a donekonečna sa čakať nedalo - 4. miesto a 6 bodov do celkového poradia. Peťo, víťaz Štefánskeho pokrového turnaja obsadil medailovú tretiu pozíciu, s ňou si vzal 7 bodov, škoda, že nemohol zabojovať na viacerých turnajoch. Finále patrilo Otovi a Rudymu, ako sa ale v závere ukázalo Otovi šla vynikajúco karta, dvakrát bol už v prostrednej časti turnaja takmer na kolenách, ale nevzdával to, v správnej chvíli zabral a nakoniec vyhral jednoznačne a zaslúžene. Právom mu teda patrí putovný pohár víťazov a srdečne mu blahoželáme. Čo dodať k tomuto krátkemu prvému ročníku... - super, že sme začali, verím, že to bol príjemne strávený čas a že turnaje v budúcom školskom roku nezaniknú. Ceny sme rozdali, víťaz Oto odpálil slávnostný ohňostroj a po spoločnej fotke sme sa rozlúčili. Vďaka za prínos každého jedného z vás a ... - hádam niekedy opäť nabudúce, priatelia ;)
Oto Szaniszló10.07 '14 22:55A este jedna pikoska z dneska.... Bolo velmi tazke vyhrat dnesny turnaj, ale povzbudzujem vsetkych buducich nahradnikov. Ak mozes prist a si nahradnik, prid. Nikdy nevies, ze ci nahodou nedostatnes sancu hrat alebo dokonca vyhrat :D .... Dakujem vsetkym dnesnym superom, bola to perfektna hra.
Oto Szaniszló10.07 '14 22:52Tak dnesny turnaj bol asi najlepsi z tych, ktore sme mali.... Vdaka Rudy a asi hovorim za vsetkych, ze si toto zoorganizoval a dal nam moznost si zahrat bez straty penazi. Motivacia pre vitaza je velmi krasna. Nech sa ti dari Rudy aj na novom mieste a dufame,ze ked turnaje budu fungovat bez teba dalej, tak prides si s nami zahrat aj z tvojho nedalekeho noveho posobiska :) .... Budes velmi vitany.