Posledných 5 príspevkov z diskusie, ostatné nájdeš v chate.
Oto Szaniszló03.09 '14 20:24ak poznate niekoho kto by sa chcel pridat moze mi napisat mail a vytvorim mu konto... otiksza@gmail.com
Oto Szaniszló03.09 '14 20:21Cawte vsetci.... takze novy skolsky rok abo akademicky zacal a nase turnaje zacinaju opat a teraz je na nas sa dohodnut na prvom termine...ci to ostane na stvrtok kazde dva tyzdne abo ako ??? ... tak ozvite sa ...
-RudyK-11.07 '14 00:37Rozlúčkový turnaj, alebo... - ako z pozície druhého náhradníka vyhrať turnaj ;) Bolo nás veru neúrekom. Začali sme takmer presne - o 19:05 hod. Šimon Jawor prekvapil, pretože neprišiel a neodhlásil sa, nedal ani vedieť. Ono sa to stane, že človek zabudne, je to ale nefér voči náhradníkom, ktorí by si radi zahrali (V budúcej sezóne by hádam bolo spravodlivé v takomto prípade strhnúť 3 hracie body z celkového hodnotenia hráča, ktorý sa prihlási a zabudne sa včas odhlásiť). Našťastie, Oto bol na blízku, čakal, či niekto možno nepríde a ako sa neskôr ukázalo, bola to správna predtucha - oplatilo sa ;) Turnaj trval pri deviatich hráčoch 2:40 hodiny, upravili sme aj časový nárast blind-ov, pri 9-8 hráčoch sa menil každých 10 minút, pri 7-6 hráčoch každých 7 minút a pri 5 a menej hráčoch to bolo každých 5 minút. Paľo Slivka zaujal okuliarmi a mikinou s kapucňou, žial nevyšlo mu to úplne podľa predstáv - 9. miesto a jeden bod do bodovania :) Miške sa spočiatku veľmi darilo, túžba vydávať sa ale nakoniec zvíťazila a karta sa jej obrátila - 8. miesto a 2 body. Vďaka, Miška, bola si na turnajoch ako jediná žena obohatením. Mariánovi sa nepodarilo zachytiť v správnom čase tú správnu víťaznú hru, a tak ho blind-y postupne dotlačili - 7. miesto, 3 body. Šimon rovnako podľahol tlaku, na začiatok ale pekný výsledok - 6. miesto a s ním spojené 4 body. Rado mal zopár pekných kombinácií, ktoré vedel šikovne zakryť, bojoval húževnato, tiež pozorne čítal hru, postup ale zastal na piatom mieste s piatimi bodmi. Od týchto chvíľ sa taktizovalo, každé miesto mohlo zamiešať, a aj zamiešalo koncovým poradím. Rasťovi sa minula spočiatku sľubná zásoba hracích žetónov a donekonečna sa čakať nedalo - 4. miesto a 6 bodov do celkového poradia. Peťo, víťaz Štefánskeho pokrového turnaja obsadil medailovú tretiu pozíciu, s ňou si vzal 7 bodov, škoda, že nemohol zabojovať na viacerých turnajoch. Finále patrilo Otovi a Rudymu, ako sa ale v závere ukázalo Otovi šla vynikajúco karta, dvakrát bol už v prostrednej časti turnaja takmer na kolenách, ale nevzdával to, v správnej chvíli zabral a nakoniec vyhral jednoznačne a zaslúžene. Právom mu teda patrí putovný pohár víťazov a srdečne mu blahoželáme. Čo dodať k tomuto krátkemu prvému ročníku... - super, že sme začali, verím, že to bol príjemne strávený čas a že turnaje v budúcom školskom roku nezaniknú. Ceny sme rozdali, víťaz Oto odpálil slávnostný ohňostroj a po spoločnej fotke sme sa rozlúčili. Vďaka za prínos každého jedného z vás a ... - hádam niekedy opäť nabudúce, priatelia ;)
Oto Szaniszló10.07 '14 22:55A este jedna pikoska z dneska.... Bolo velmi tazke vyhrat dnesny turnaj, ale povzbudzujem vsetkych buducich nahradnikov. Ak mozes prist a si nahradnik, prid. Nikdy nevies, ze ci nahodou nedostatnes sancu hrat alebo dokonca vyhrat :D .... Dakujem vsetkym dnesnym superom, bola to perfektna hra.
Oto Szaniszló10.07 '14 22:52Tak dnesny turnaj bol asi najlepsi z tych, ktore sme mali.... Vdaka Rudy a asi hovorim za vsetkych, ze si toto zoorganizoval a dal nam moznost si zahrat bez straty penazi. Motivacia pre vitaza je velmi krasna. Nech sa ti dari Rudy aj na novom mieste a dufame,ze ked turnaje budu fungovat bez teba dalej, tak prides si s nami zahrat aj z tvojho nedalekeho noveho posobiska :) .... Budes velmi vitany.
 
Deň:
Termín:
Pri/Odhlásiť do:
Miesto:
Min. ľudí:
Max. ľudí:
Poznámka:
Organizátor:
Počet:
1. -RudyK-
2. Marián Rendoš
3. Matúš Bučko
4. Milan Smoleň
5. Miška Milichovská
6. Mišo Bošiak
7. Oto Szaniszló
8. Pavol Slivka
9. Peter Bobák
10. Rado Lakatoš
11. Rasťo Lakatoš
12. Šimon Dura
13. Šimon Jawor
14. Vilo Karľa
15. VladoS

Zobraz mínus 30 dní.

x nehlasujem, nerátajte so mnou
prídem, som za
? ešte neviem, možno áno (táto voľba sa neráta)
- viem o akcii, ale určite sa nezúčastním
(1), (2),... oficiálny náhradník, viac info v sekcii ako na to
BRANKÁR, viac info v sekcii ako na to